محل تبلیغات شما

به گزارش شبکه عراقی "الآفاق" استان الانبار به دلیل استفاده تروریستهای آمریکایی ها از سلاح های ممنوعه شاهد شیوع بسیار گسترده سرطان است. 
شبکه آفاق می نویسد: ساکنان الانبار همچنان با مشکلات ناشی از سلاح‌های ممنوعه‌ای روبرو هستند که رژیم تروریست آمریکا در هنگام حمله به عراق، از آن استفاده کرده اند.
آفاق به نقل از مبتلایان به این بیماری ـ که سوغات حضور آمریکایی ها در عراق است ـ می نویسد: تأمین هزینه درمان این بیماری‌ها برای بیماران ممکن نیست و از سوی دیگر داروهای مورد نیاز در مراکز مخصوص بیماری‌های سرطانی هم موجود نیست.
پدر یکی از بیماران می‌گوید: پزشکان از تومور موجود در بدن فرزندش نمونه برداری کردند شیمی درمانی را برای وی تجویز کردند. 
متخصصان بیماریهای سرطانی می گویند که مهمترین عوامل بالا رفتن میزان ابتلا به این بیماریها، اشعه سلاحهای ویرانگری است که آمریکایی ها در دوران اشغالگری مردم عراق را با آن، هدف قرار داده اند.
یکی از این کارشناسان نیز با تأکید بر نقش اشعه در شیوع انواع سرطان در عراق، گفت: شکست ها و بحران های مستمر نیز ـ که آمریکایی ها هر روز برای مردم عراق ایجاد می کنند ـ از عوامل مهم شیوع بیماری های خطرناک است. 
لازم به ذکر است که آمریکایی در سراسر عراق پایگاه و پادگان دارد و تروریستهای آمریکایی ـ به خصوص در استان الانبار ـ ویژه در پایگاه هوایی "عین الاسد" حضور گسترده ای دارند و رییس جمهور آمریکا و معاون وی در دو نوبت ـ بدون اجازه دولت عراق ـ از این پایگاه دیدن کرده اند و آمریکایی ها بدون مجوز از دولت عراق، این کشور را به پادگان نیروهای خود تبدیل کرده اند. آنها از عراق به کشورهای منطقه نیرو اعزام می کنند و نیروهای بازگشته از کشورهای منطقه برای گذراندن مرخصی به عراق می آیند.
نظامیان آمریکا در این منطقه با عناصر داعش نیز تعامل دارند و برای آنها گذرگاههای امن ایجاد کردند و گزارشها حاکی از آن است که تعداد زیادی از عناصر داعش را اخیرا به عراق منتقل کرده اند. 
اما در خصوص بیماری های عجیب و غریب شایع شده در عراق، که نتیجه مستقیم حضور آمریکا در این کشور است، معمولا در جمهوری اسلامی درمان می شود و تعداد زیادی از عراقی ها هر روز وارد ایران می شوند و بیماران را در بیمارستانهای این کشور درمان می کنند. 

ابو اسد (خ ن ش پ)  
الاحتلال الأمريكي وانتشار الأمراض المستعصية في العراق / علاج المرضى العراقيين في جمهورية إيران الإسلامية
تشهد محافظة الأنبار انتشارًا واسعًا للسرطان بسبب استخدام الأسلحة المحظورة من قبل الإرهابيين الأمريكيين ، وفقًا لشبكة الأفاق العراقية.
لا يزال سكان الأنبار يواجهون مشاكل مع الأسلحة المحظورة التي استخدمها النظام الإرهابي الأمريكي عندما قاموا بغزو العراق.
يقتبس الآفاق من يعانون من هذا المرض ، وهو تذكار للوجود الأمريكي في العراق ، يكتب: لا يمكن للمرضى تحمل تكاليف علاج هذه الأمراض ومن ناحية أخرى ، لا توجد أدوية مطلوبة في مراكز السرطان.
المتخصصين في السرطان يقولونوأهم سبب للارتفاع في هذه الأمراض هو الإشعاع المدمرة للأسلحة الذي استهدف بها الأمريكيون الشعب العراقي اثناء الإحتلال. 
تجدر الإشارة إلى أن الأميركيين لديهم قواعد وحاميات في جميع أنحاء العراق، والإرهابيون الأمريكيون، وخاصة في محافظة الأنبار، موجودون بشكل خاص في قاعدة عين الأسد الجوية؛ وقد زار الرئيس الأمريكي ونائبه القاعدة مرتين دون إذن من الحكومة العراقية؛ كما قام الأمريكيون، دون إذن من الحكومة العراقية، بتحويلها العراف إلى القاعدة/  والمعسكر لقواته العسكرية.
إنهم يرسلون قواتهم من العراق إلى دول المنطقة والقوات العائدة من دول المنطقة تأتي إلى العراق لقضاء العطلات.
تتفاعل القوات الأمريكية في المنطقة أيضًا مع عناصر داعش، وتشير التقارير إلى أن الأميركيين قاموا مؤخرًا بنقل عدد كبير من عناصر داعش إلى العراق.
من المهم أن الأمراض الغريبة الواسعة الانتشار في العراق، وهي نتيجة مباشرة للوجود الأمريكي، تعالج عادة في الجمهورية الإسلامية، ويدخل العديد من العراقيين إيران كل يوم ويعالجون مرضاهم في مستشفياتها.

امریکی زوال کے 7 امریکی گواہ

مهدی ترابی مدافع حرم

یوسف کربلا علی اکبر علیه السلام کی ولادت با سعادت مبارک

في ,عراق ,ـ ,ها ,آمریکایی ,العراق ,آمریکایی ها ,کرده اند ,این کشور ,که آمریکایی ,است که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید ممبر تلگرام تازه نفس | ممبر ارزان